DVD Koprivnica – Memorijal proveden bez greške

Na igralištu NK Miklinovec u Koprivnici, u nedjelju 21. lipnja , održan je tradicionalni 12. po redu Memorijal „Stjepan Paša“. U sklopu memorijala provedeno je i  1. kolo Kupa Hrvatske vatrogasne zajednice. Prisutne je kao domaćin pozdravio Predsjednik DVD-a Koprivnica Nikola Sočev. Uz obitelj Paša memorijalu su nazočni i uzvanici, Predsjednik VZŽ Koprivničko-križevačke Ivan Matosović i Dopredsjednici Ivan Golubić i Goran Matoničkin, Zapovjednik JVP Koprivnica Slavko Lakuš i drugi. . Na čelu tridesetak vatrogasnih sudaca, odgovornih za regularno provođenje takmičenja, izaslanik  Hrvatske vatrogasne zajednice je Zdravko Filipaj. Uzvanici su se redom obratili postrojenim ekipama zaželjevši im uspjeh u predstojećem takmičenju a gostima ugodno druženje tijekom dana. Memorijal je otvorio Predsjednik VZŽ Koprivničko-križevačke Ivan Matosović, zaželjevši ekipama uspjeh u predstojećem takmičenju.

Takmičenju je pristupilo 18.ekipa djece( od 6 do 12 godina, muška i ženska) te 26.ekipa mladeži( od 12 do 16 godina, muška i ženska). Takmičenje je započelo u 10 i 30 sati a završilo oko 15 sati. Osim takmičenja, djeca su imala mogućnost kupanja na Gradskim bazenima i jahanja konja gostiju Memorijala, konjičkog kluba „BILOGORSKI RENDŽERI“, hvala im.  Nakon utvrđivanja rezultata , Predsjednik DVD-a Koprivnica Nikola Sočev pozvao je predstavnike ekipa da preuzmu zaslužena priznanja.

U kategoriji djeca 6-12 godina muški, prvo mjesto osvojilo je odjeljenje DVD-a Slanje, drugo je odjeljenje DVD-a Ferdinandovac a treće mjesto osvojilo je odjeljenje DVD-a Velika Ciglena. U kategoriji djeca 6-12 godina žene, prvo mjesto osvojilo je odjeljenje DVD-a Novačka, drugo je odjeljenje DVD-a Rasinja a treće mjesto osvojilo je odjeljenje DVD-a Prespa. DVD Slanje osvojio je i prelazni pehar memorijala za taj uzrast.

U kategoriji mladež 12-16 muški, prvo mjesto osvojilo je odjeljenje DVD-a Desno Trebarjevo, drugo je odjeljenje DVD-a Gardinovec a treće mjesto osvojilo je odjeljenje DVD-a Krapinske Toplice. U kategoriji mladež 12-16 žene, prvo mjesto osvojilo je odjeljenje DVD-a Bedekovčina, drugo je odjeljenje DVD-a Palinovec a treće mjesto osvojilo je odjeljenje DVD-a Nuštar. DVD Desno Trebarjevo osvojilo je prelazni pehar memorijala za taj uzrast. Medalje i pehare uručili Dogradonačelnik Mišel Jakšić, Glavni vatrogasni zapovjednik RH Slavko Tucaković, Dopredsjednik VZŽ Koprivničko-križevačke Ivan Golubić, Zapovjednik vatrogasne zajednice županije Zvonimir Habijan te zapovjednik JVP Koprivnica Slavko Lakuš.