DVD Kuzminec – Dobro organizirano natjecanje

U subotu 15. lipnja na nogometnom igralištu u Kuzmincu članovi DVD-a Kuzminec bili su domaćini i organizatori 2. Kupa DVD Kuzminec. Natjecanje je okupilo 17 ekipa s više od 150 natjecatelja u muškoj i ženskoj “A” kategoriji (bez obzira na godine), a natjecalo se u dvije vježbe prema Pravilniku HVZ za vježbe seniora.

Detalj sa natjecanja u Kuzmincu

Prije početka natjecanja prisutne je u ime domaćina pozdravio predsjednik DVD-a Kuzminec Vjekoslav Kuharić, zaželjevši im ugodan boravak i uspjeh u natjecanju. Pozdravio je i goste među kojima je bio načelnik općine Rasinja Danimir Kolman, županijski zapovjednik Zvonimir Habijan, predsjednik VZO Rasinja Davor Tetec i drugi. Najbolji rezultat i prvo mjesto u muškoj konkurenciji zauzela je ekipa DVD-a Vrbanovec, drugo mjesto Virje, a treće Peteranec. Najbolja ženska ekipa bila je iz DVD-a Koprivnica 1, druga Rasinja a treća Štaglinec. Pehare prvoplasiranima u muškoj konkurenciji uručio je Davor Tetec, ženskim ekipama Zvonimir Habijan, a prelazne pehare, koje je osvojila ekipa Vrbanovca i Koprivnice predao je Danimir Kolman.

Zajednička snimka najboljih sa domaćinima i gostima

– Natjecanjem sam zadovoljan, a to su sigurno bili i natjecatelji, koji su izrazili želju da se ponovno vidimo na 3. Kupu DVD-a Kuzminec iduće godine, kada očekujem još više natjecateljskih ekipa, rekao nam je zadovoljni predsjednik Vjekoslav Kuharić.