DVD Ostrna – Održan 1. Zimski kup DVD-a Ostrna

U gradskoj sportskoj dvorani u Dugom Selu u subotu 18. siječnja 2014. godine po prvi puta održano je vatrogasno natjecanje u brzom spajanju usisnog voda pod nazivom 1. Zimski kup DVD-a Ostrna.

Natjecanje je održano u organizaciji DVD-a Ostrna, a pod pokroviteljstvom grada Dugog Sela, firme HRT Šarić d.o.o., firme Mi Star d.o.o, firme Drakon d.o.o., firme Zeleni kvadrat d.o.o., te firme Venera d.o.o.. Na natjecanju su ukupno nastupile 53 ekipe.

U kategoriji odraslih “A” nastupile su 22 muške ekipe i 12 ženskih ekipa.

Detalj sa natjecanja

Pehar za prvo mjesto u kategoriji muški “A” , te prijelazni pehar za ukupnog pobjednika kupa i opremu sponzora, osvojila je ekipa DVD-a Andrilovec, za drugo mjesto ekipa DVD-a Novoselec i za treće mjesto ekipa DVD-a Katoličko Selišće.

Muški A DVD Andrilovac

Pehar za prvo mjesto u kategoriji žene “A” osvojila je ekipa DVD-a Breška Greda, za drugo mjesto ekipa DVD-a Kupljenovo i za treće mjesto ekipa DVD-a Ribnica.

U kategoriji odraslih “B” nastupilo je 9 muških ekipa i 10 ženskih ekipa.

Muški B DVD Sveti Petar Orehovec

Pehar za prvo mjesto u kategoriji muški “A” osvojila je ekipa DVD-a Sv. Petar Orehovec, za drugo mjesto ekipa DVD-a Strmec Bukevski i za treće mjesto ekipa DVD-a Tišina Erdedska.

Žene B DVD Čazma

Pehar za prvo mjesto u kategoriji žene “A” osvojila je ekipa DVD-a Čazma, za drugo mjesto ekipa DVD-a Staro Čiče i za treće mjesto ekipa DVD-a Bešlinec.